BOSCH SERVİSİ ÇEKMEKÖY 0 216 612 34 99

Taşdelen,Madenler,Alemdağ,şile,ömerli,ağva,çamlık,Dudullu,Esenşehir ÇEKMEKÖY BOSCH SERVİSİ

Hakkımızda

 

Hakkımızda

Firmamız Bosch markasının yetkili servisi değildir. Bosch markasına özel servis hizmeti vermekteyiz.

Her zaman müşteri memnuniyetini baz alan çalışmamız ve kalitemizi korumamızın ardından yatan 20 yıllık tecrübemizle, mükemmel hizmetler ve mutlu müşterileri geride bırakıyoruz. Çekmeköy Bosch Servisi olarak, müşterilerimizin mutluluğuyla beslenip, yaptığımızdan işten alacağımız teşekkür ve övgüleri, maddiyatın önüne çekerek, sürekli bir kalite sunmayı amaçlıyoruz.

Çekmeköy Bosch Servisi, yıllardır süren kalitesini, arka planda çalışan mükemmel bir ekibe ve yüzlerce yapılan işin sonucundaki memnuniyete bağlayıp, sizler için daha iyisini nasıl yapabiliriz mantığıyla girdiğimiz bu yolda, emin adımlarla yürümeyi baz alarak çalışmaktadır. Anlık iletişim şansı, sürekli iletişim halinde olmamız, kalite kontrol ekibi, bakım onarım gibi birçok alanda hizmet sunup, sizler için verdiğimiz hizmetin değerini arttıracak her türlü detayı düşünüyoruz.

Geniş bir ekibe sahip olmamız, her bölgeye anlık olarak yetişmemiz ve gezici ekiplerimizle de, ulaştığınızdan kısa bir süre sonra evinizde olmamızı ise, işimizi ne kadar ciddiye alıp, profesyonel anlamda hizmet sunmamıza bağlayabilirsiniz. En uygun fiyata en kaliteli işi yapıp, doğru yoldan ilerlediğimiz gibi, sizlerin geri dönüşüne de her zaman büyük önem vermekteyiz. Siz istediğiniz sürece, en iyiye doğru giden bu uzun yolda yanımızdaki mutlu yüzlerle güçlenip, her geçen gün Çekmeköy Bosch Servis markasını geliştirmekteyiz.

Beyaz eşyalarınıza kendi eşyamız gibi davrnaıp, her sorunlarıyla baş edebileceğimize o kadar eminiz ki; hiçbir işi geri çevirmediğimiz koskoca 20 yılın ardından, mükemmel bir referans geçmişiyle de hizmetlerimize devam etmenin mutluluğu içerisindeyiz.

 

 

BOSCH SERVİSİ ÇEKMEKÖY 0 216 612 34 99 © 2017 Bosch Servisi Çekmeköy