BOSCH SERVİSİ ÇEKMEKÖY 0 216 612 34 99

Taşdelen,Madenler,Alemdağ,şile,ömerli,ağva,çamlık,Dudullu,Esenşehir ÇEKMEKÖY BOSCH SERVİSİ

İletişim

ÇEKMEKÖY ÖZEL BOSCH SERVİSİ İLETİŞİM

MERKEZ (0216) 612 34 99

GSM         0536 234 20 03

İletişim

Firmamız Bosch markasının yetkili servisi değildir. Bosch markasına özel servis hizmeti vermekteyiz.

Teknik servis işinde önemli olan ilk unsur iletişimdir. İletişim kurmanız ne kadar sağlıklı olursa, işlerinizin yürümesi ve bilgi almanızda o kadar sağlıklı olacaktır. Ayrıca hem cep telefonumuzda, hem de iş telefonumuzdan direkt olarak ulaşacağınız Çekmeköy Bosch Servisi, sizler için en iyi fırsatları sunmaktadır.

Her an iletişim halinde olmanıza verdiğiniz önem ve evinizin demirbaşları arasında sayılan beyaz eşyalarınızın durumu hakkında bilgi alma isteğiniz oldukça normaldir. Bu normalliği sağlamamızdaki en büyük etken ise, müşterilerimize verdiğimiz değerle birlikte, işimizi yaptığımız zamanki disiplinimizi her daim koruma hevesidir.

Alt tarafta yer alan telefon numaralarından bize çalışma saatleri arasındaki her saatte kolaylıkla ulaşıp, beyaz eşyanızın son durumu hakkında bilgiler alarak, ne zaman biteceği, ne gibi sorunları olduğunu ve ne kadar ücrete halledileceği gibi temel bilgilerin yanı sıra, herhangi bir sorununuz olduğu zamanlarda da bu numaralardan Çekmeköy Bosch Servisi ile iletişime geçebilirsiniz..

Her konuda olduğu gibi, iletişim konusunda da rakiplere fark atan bir tavra sahip olan Çekmeköy Bosch Servisi, Bosch markalı tüm beyaz eşyalarınızla azami özen ve dikkatle çalışmalarını sürdürüp, en kısa zamanda en kaliteli verimi sağlayacağımız şekildeki tamamlamaların ardından sizlere sunmaktadır. Teknik servis desteği almak için seçim yapmanız gerektiği zaman akla ilk gelecek olan şirketimize ulaşmak için;

(0 216) 612 34 99 ve (0 536) 234 20 03

numaralı telefonlardan anlık olarak ulaşabilir, her türlü soru sorun ve isteğinizi bildirebilirsiniz.

BOSCH SERVİSİ ÇEKMEKÖY 0 216 612 34 99 © 2017 Bosch Servisi Çekmeköy