BOSCH SERVİSİ ÇEKMEKÖY 0 216 612 34 99

Taşdelen,Madenler,Alemdağ,şile,ömerli,ağva,çamlık,Dudullu,Esenşehir ÇEKMEKÖY BOSCH SERVİSİ

Gezici Acil Servis

Gezici Acil Servis

0 216 612 34 99

Gezici Acil Servis ÇEKMEKÖY BOSCH SERVİSİ 0 216 612 34 99 BOSCH SERVİS ÇEKMEKÖY bosch servisi,Taşdelen,Madenler,Alemdağ,şile,ömerli,ağva,çamlık, çamaşır bulaşık kombi buzdolabı

Çekmeköy ‘de yer alan her ev için özel olarak tasarlandığımız ve yalnızca Çekmeköy Bosch Servisi bünyesinde bulunan Gezici Acil Servis araçlarımız, herhangi oluşacak olumsuz bir duruma direkt olarak müdahale etmek için hazır beklemektedir.

Çalışma saatlerinin her anında telefonla ulaştığınız teknik destek ekiplerimizden, evinize en yakın olanının yönlendirilmesiyle birlikte, en kısa zamanda sizlere sunulacak hizmeti almaya başlamanız için kapınız çalınacaktır. Evinizde ilk testlerin ve gözlemlerin yapıldığı beyaz eşyalarınızın bulunduğu yerde çözüme ulaştırılması mümkünse, kesinlikle o anda hizmeti alabileceksiniz. Ancak Çekmeköy Bosch Servisi Gezici Acil Servis çalışanlarının, orada halledemeyip, teknik destek bölümüne ulaştırması gerektiği büyük bir arıza varsa, hemen kendi aracımızla götürüp, tamir işlemini sağladıktan sonra, küçük arızalarınız için aynı gün içerisinde teslimatla en iyi hizmeti sunmaktayız.

En kaliteli teknik desteği sağlamak için çıktığımız yolda, amacımıza ulaşmamış sayılmamız için, hizmet alan her müşterinin memnun olmasını amaçlamaktayız ve öyle de oluyor. Sizlerde mutlu müşterilerimizin arasındaki yerinizi almak istiyorsanız, hemen sitemize girip, iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak, Çekmeköy Bosch Servisi ekip arkadaşlarımıza ulaşıp, sorununuzu bildirebilirsiniz.

Gezici Acil Servis ile ilgili ekstra bir ücret talep edilmediği gibi, yalnızca yapılan işin hakkının sizlere yansıtılacağını da sakın unutmayın.  En kısa zamanda en doğru kanının koyulmasının ardından, çözüme ulaşmanız için muhteşem bir çalışmaya şahit olacaksınız. Hemen ulaşıp, arızalı beyaz eşyalarınız için destek talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BOSCH SERVİSİ ÇEKMEKÖY 0 216 612 34 99 © 2017 Bosch Servisi Çekmeköy