BOSCH SERVİSİ ÇEKMEKÖY 0 216 612 34 99

Taşdelen,Madenler,Alemdağ,şile,ömerli,ağva,çamlık,Dudullu,Esenşehir ÇEKMEKÖY BOSCH SERVİSİ

Taşdelen

Taşdelen Bosch Servisi

TAŞDELEN BOSCH SERVİSİ İLETİŞİM

MERKEZ (0216) 612 34 99

GSM         0536 234 20 03

Taşdelen Bosch Serisi ÇEKMEKÖY BOSCH SERVİSİ Taşdelen Mahallesi Bosch Servisi madenler, Reşadiye,ömerli,Şile,ağva SERVİS,Çamaşı,bulaşık,buzdolabı,klima kombi Beyaz eşyalarınız, evinizde temel olarak en fazla ihtiyaç duyduğunuz ve yokluğunu hemen fark edebileceğiniz bir eksikliktir. Beyaz eşyalarınızdan herhangi birisinin zarar görmesi veya çalışamaması, o gün ki tüm işlerinizin aksamasına neden olacaktır.

Taşdelen Bosch Servis ise, tam olarak bu esnada, sizlere en iyi hizmeti vermek adına çalışmalarını hızlandırıp, olabildiğince hızlı servis imkanı ve tamirat, onarım fırsatı sunmaktadır. İletişim bilgilerimizden günün her saatinde bizlere ulaşarak, gezici araçlarımızdan birisini talep edebilir ve anında evinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, evinize gelen ekibimiz, oldukça tecrübeli olmalarının vermiş olduğu güvenle birlikte, eşyanızda olacak sorunları sizlere anladıkları kadarıyla söyleyip, evinizde tamirat imkanı varsa, anlık olarak tamir edip, teslimat yapmaktadırlar.

Ancak böyle durumların söz konusu olmadığı hallerde ise, hemen taşıma işlemine başlayıp, en kısa zamanda geriye getirmek suretiyle teknik servise ulaştırarak tamiratını yapmaktadırlar. Taşdelen Bosch Servisi, tamamen profesyonellerden oluşturduğu ekibi, günün her saatinde hizmetinize sunarak, mükemmel bir hizmet anlamınızı sağlıyor. Hiçbir zaman zorda kalmayıp, sorunlarla karşılaşmadığınız gibi, evinizin temel ihtiyaçlarından da çok fazla süre uzak kalmamanızı ve işlerinizin aksamamasını sağlıyor.

En önemli özelliği ise, teknik desteğin yeterli kalmayıp, parça değişimlerinde bile olağan üstü bir stok ve sipariş hizmetine sahip olmamız gelecektir. Taşdelen Bosch Servisi sayesinde, yedek parça ihtiyaçlarınıza bile anında cevap verilerek, malzeme gelmesini çok fazla beklememek gibi ekstralara sahip olabileceksiniz.

BOSCH SERVİSİ ÇEKMEKÖY 0 216 612 34 99 © 2017 Bosch Servisi Çekmeköy